Ціль 3. Міцне здоров’я і благополуччя

У рамках проекту ціль 3 “Міцне здоров’я і благополуччя” реалізується через запобігання отруєння агрохімікатами, а також через забезпечення та покращення відпочинку населення.

 Проект бореться зі забрудненням агрохімікатами земель, ґрунтових вод, самих продуктів харчування (по трофічних ланцюгах). Шкода спричиняється 1) людям, які працюють на виробництвах, де застосовують хімікати, 2) людям, що проживають на сільськогосподарських землях і страждають від забруднення повітря та води, та 3) споживачам – від неякісної продукції. Неправильне застосування агрохімікатів негативно впливає на здоров’я людей, підвищує ризик виникнення хронічних та онкологічних захворювань та навіть призводить до летальних випадків.

Відпочинок та рекреація. Інтегроване управління природними ресурсами направлене не тільки на покращення умов ведення сільського господарства, а і на підтримку благоустрою природних екосистем з метою отримання культурно-екосистемних послуг. Це критично важливо на територіях з високим рівнем розораності.