Деградація ґрунтів в Україні: як досягти нульового рівня

Оприлюднено: 24 Жовтня 2018

На круглому столі «Деградація грунтів та шляхи їх очищення» у прес-центрі компанії AgroGeneration, було піднято питання деградації ґрунтів, допомогти зупинити яку має на меті проект Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) «Інтегроване управління природними ресурсами деградованих земель степової та лісостепової зон України», що реалізовується за фінансової підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ).

 

“За останні років 100 українські чорноземи втратили половину свого гумусу – основного родючого компоненту. Відповідно, втрачається природна родючість грунту. Процеси як деградації, так і грунтотворення дуже тривалі, на даний момент є завдання досягти рівня нульової деградації грунтів, зупинити цю деградацію”, – зазначив фахівець проекту ФАО, Олександр Журавель.

 

За його словами, перше і найважливіше питання – як визначити ступінь пошкодження грунту. “Деградація – це процес, а як визначити, що було і що стало, якими мають бути індикатори. І цю систему потрібно ще організувати. Одне із завдань проекту – допомога у формуванні екологічного моніторингу”, – сказав експерт.

 

Олександр Журавель наголосив, що після підписання Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням, Україна взяла на себе зобов’язання із зупинення деградації грунту і відновлення його родючості до 2030 року. А відповідні технології були розроблені і перевірені в світі вже кілька десятиліть тому:

“ФАО виділяє таке поняття, як ґрунтозберігаючі технології. Воно передбачає три основні принципи. Перший – біорізноманітність, або сівозміна, причому одна з культур повинна бути бобова. Другий – земля повинна бути постійно під покривом культур, або під вегетуючими культурами, або під рештками рослин. І третій принцип – мінімальне втручання, або мінімальний обробіток ґрунту. Це основні принципи, аби земля не погіршувалась, а покращувалась. А все інше зробить матінка-природа”.

 

За інформацією ФАО, площа деградованих або непродуктивних сільськогосподарських земель в Україні перевищує 6,5 млн гектарів, або понад 20% сільськогосподарських угідь. Через ерозію втрачається від 300 до 600 млн тонн грунту. Залежно від рівня деградації врожайність культур може зменшуватися на 50%, тож втрати виробництва оцінюються у понад 20 млн грн на рік.

 

 

За матеріалами Укрінформу – https://goo.gl/BSVHi8